شرایط و ضوابط

مشروح برخی از شرایط خرید از آی تی صنف:

ساعت کاری

 • ساعت کاری روزهای غیر تعطیل: شنبه الی چهارشنبه : 9 الی 18:00

بهترین زمان ثبت سفارش

 • بهترین زمان ثبت فاکتورها جهت پیگیری در همان روز، تا ساعت 14:30 می باشد.

شرایط خرید سبد موبایل

 • جهت خرید سبدهای موبایل، می بایست یک روز پس از پرداخت صورت حساب جهت تحویل مراجعه نمایید. به دلیل حجم بالای سفارشات در صورت ثبت خرید پس از ساعت 14:00، عملا خرید شما یک روز با تاخیر در رسیدگی مواجه خواهد شد، توصیه می شود خریدهای خود را با اختلاف زمانی مطلوبی پیش از این ساعت ثبت نمایید. 

شرایط ارسال رایگان

 • سفارش های بالای 5میلیون تومان مشمول ارسال ویژه آی تی صنف خواهند شد، در مورد دیگر برنامه های ارسال سفارشات و آشنایی بیشتر در این صفحه می توانید مطالعه نمایید. کاغذهای پرینت از این مقوله مستثنا هستند، و هزینه آنها در شرایط ذکر شده در صفحه محصول ذکر شده است و در صورت خرید نقدی کاغذ و دیگر اقلام به مجموع فاکتور بالای 5میلیون تومان صرفا هزینه کاغذ را پرداخت خواهید کرد.

شرایط خرید عرف

 • در صورت تمایل به خرید عرف و مدت دار می بایست شرایط را در این صفحه مطالعه نمایید.

نحوه کار با وبسایت

 • برای آشنایی بیشتر با نحوه کار با سایت به عنوان یک همکار به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

شرایط خرید عمده ارزانتر

 • جهت اطلاع از امکان خرید عمده و ارزانتر در سایت به این صفحه مراجعه نمایید.

نحوه پیگیری سفارش

 • جهت پیگیری سفارش‌های خود پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش به بخش کاربری مراجعه نمایید.
 • سفارش های شما پس از دریافت و تایید اولیه جهت رسیدگی به بخش های مربوطه ارجاع داده خواهد شد و در حالت در حال پیگیری قرار خواهند گرفت، در این مرحله سفارش به منزله ارسال شده نیست و پس از مشاهده حالت انجام شده در پنل کاربری می توانید نسبت به مراتب تحویل سفارش پیگیری نمایید. 
 • لازم به ذکر است که پیش از رسیدگی به سفارش از طرف سایت، می بایست نسبت به مراتب پرداخت صورت حساب اقدام نموده تا بخش حالت پرداخت سفارشتان به پرداخت شده تغییر یابد. جهت پرداخت صورت حساب هر سفارش بسته به نوع کالا حداکثر زمان 12 ساعت مهلت خواهید داشت و پس از گذشت زمان مربوطه سفارش شما به صورت سیستمی لغو خواهد شد. لذا در صورت نیاز دوباره به اقلام مربوطه می بایست جهت ثبت سفارش مجدد اقدام نمایید. هنگام برگزاری جشنواره های تخفیفی محدود مانند دوشنبه آی‌تی یا ... ممکن است به دلیل محدودیت خرید کالا این مهلت کاهش یافته، لذا در جشنواره های تخفیف قبلا شرایط را از طریق تیکت برای پشتیبانی یا تماس تلفنی استعلام نمایید. 
 • آی‌تی صنف هیچ مسئولیتی بابت اشتباه در سفارش گذاری، عدم اقدام به پرداخت به موقع یا اعلام اطلاعات نادرست توسط کاربران ندارد. در صورت بروز اشتباه توسط آی‌تی صنف مسئولیت جبران خسارت را بر عهده خواهد داشت.

شرایط تغییر قیمت اقلام

 • در خصوص اقلامی که در سبد خرید خود اضافه نموده اید، حتما دقت نمایید، تا پیش از ثبت نهایی کل سفارش توسط شما طبیعتا با توجه به آنلاین بودن تغییرات، امکان تغییر موجودی و قیمت وجود خواهد داشت و پس از ثبت سفارش می توانید نسبت به چک کردن دوباره فاکتور خود به لیست سفارشات ثبت شده خود مراجعه نمایید. گفتنی است اشتباهات رخ داده در قیمت گذاری و قرار گیری موجودی اقلام در سایت بر عهده آی تی صنف است و پشتیبانی سایت موظف است نسبت به پیگیری و رفع مشکل، از قبیل عودت هزینه یا کالا اقدام نموده و در این موارد هزینه حمل و نقل اقلام بر عهده سایت است. به همین ترتیب اگر اشتباه از طرف شما هم رخ داده باشه هزینه رفت و آمد کالا از طرف شما پرداخت میشه. اما برای مسائلی مانند محصولاتی که شامل گارانتی هستند و مشمول شرایط تعویض یا تعمیر گارانتی شده اند، هزینه بازگشت کالا به صورت مساوی بین شرکت گارنتی کننده و همکار تقسیم شده و پرداخت میشه.
برو به بالا