شرایط خرید اعتباری


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن ثابت را بنویسید. شماره تلفن ثابت را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
کد پستی را بنویسید. کد پستی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد پستی را به صورت عدد 5 یا 10 رقمی بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
مجموعه را بنویسید. مجموعه را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

نام مجموعه خود را حتما یادداشت کنید تا در سوابق شما ثبت شود

تاریخ تاسیس مجموعه را بنویسید. تاریخ تاسیس مجموعه را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ تاسیس مجموعه معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1399/08/09

تاریخ تاسیس مجموعه شما در بازار همکار

خلاصه سابقه فعالیت مجموعه شما در بازار را بنویسید. خلاصه سابقه فعالیت مجموعه شما در بازار را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
با کدام مجموعه ها سابقه همکاری داشته اید؟ را بنویسید. با کدام مجموعه ها سابقه همکاری داشته اید؟ را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

تعدادی از مجموعه هایی که با آنها فعالیت تجاری داشته اید را در این قسمت انتخاب کنید.

تصویر پروانه کسب را انتخاب کنید.

حتما تصویر پروانه کسب و در صورت عدم وجود مدرکی معادل را آپلود نمایید

شناسه صنفی را بنویسید. شناسه صنفی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تاریخ انقضا را بنویسید. تاریخ انقضا را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
پیام را بنویسید. پیام را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. پیام را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...

با سلام و احترام

پیش از این امکانات لازم جهت پرداخت نقدی صورت حساب های شما عزیزان در سایت فراهم شده بود. از شیوه پرداخت آنلاین اینترنتی، پرداخت در محل ویژه همکاران تهران و ... به این ترتیب که شما پس از تکمیل سبد خرید خود و انتخاب برنامه ارسال سفارشتان مختار به انتخاب نحوه پرداخت نقدی خواهید بود. اکنون جهت حمایت از تجارت های بالقوه، استفاده از اعتبار مشتریان با سابقه بازار، فراهم آوردن فضای بازتر جهت معامله و ایجاد تنوع قیمتی کالا ها، به همراه تعریف ساختاری جدید در پرداخت دیرهنگام «که به نفع طرفین این معامله است» باعث شد تا شیوه ای جدید در پرداخت سفارش های همکاران محترم راه اندازی گردد، که مشابه پرداخت عرف یا اعتباری در بازار است. در ادامه مطلب توضیحی در ارتباط با نحوه خریدی که منجر به پرداخت مدت دار شود داده خواهد شد.


1. فرآیند خرید عرفی چگونه است؟

در صورتی که دسترسی فروش عرف (یا اعتباری) برای یک همکار و یک محصول در سایت فعال باشد، دو گزینه جهت خرید مشاهده می کند. در صورت انتخاب گزینه خرید نقدی، شما قادر خواهید بود همانند گذشته و با قیمت های کمینه فاکتور نقدی بسته، پرداخت آنلاین انجام دهید و در فاصله ی یک الی دو روز کاری کالای خود را تحویل بگیرید. اما در صورت انتخاب گزینه عرفی، شما قادر خواهید بود تا سقف میزان اعتبارسنجی شده داخل کیف اعتبار (کیف پول) اکانت کاربریتان، فاکتور عرفی در سایت ثبت نمایید و در پایان نیز پرداخت را از طریق اعتبار داخل کیف پولتان انجام دهید، سپس می بایست فرآیند ذیل جهت تکمیل خرید عرفی صورت پذیرد:

 برای مشتریان تهرانی : تحویل چک در زمان دریافت کالا
 چه نماینده خریدار جهت دریافت کالا مراجعه کند و چه کالا به آدرس خریدار ارسال شود، تحویل کالا با دریافت چک با تاریخ علی الراس فاکتور صورت می پذیرد.
برای مشتریان شهرستانی : ارسال کالا برای خریدار در قبال دریافت تصویر چک به همراه قبض پستی ارسال آن می باشد، (چک می بایست توسط پست برای سایت ارسال شود) نحوه ارسال تصویر چک می تواند از طریق حساب کاربری سایت و در قسمت مدارک کاربری، آپلود به صورت مدرک متفرقه صورت پذیرد و یا با هماهنگی قبلی با پشتیبانی سایت برای ایشان ارسال شود.
چک های فوق باید کاملا بر اساس ضوابط اعلامی باشد تا تاییدیه آن توسط واحد مالی صادر شده و کالا جهت ارسال آماده شود.

خلاصه مراحل لازم برای خرید عرفی:

- ساخت اکانت در سایت و دریافت تاییدیه همکار (در صورتی که تا کنون در سایت ثبت نام نکرده اید)

- تکمیل فرم درخواست اعتبار

- پذیرفتن ضوابط خرید اعتباری از سایت

- دریافت شارژ کیف پول از طرف سایت

- ثبت خرید عرفی با توجه به راهنمای بالا

- تایید سفارش ثبت شده از طرف سایت

2. شرایط و ضوابط خرید عرفی

- مدت زمان عرفی که برای هر گروه کالایی تخصیص داده می شود ممکن است متفاوت باشد که در صورت وجود تنوع زمانی در سبدهای خرید ؛ تاریخ چک مورد نظر به صورت علی الراس محاسبه و به مشتری ابلاغ می شود.

- سبدهای خرید نقدی از عرفی باید جداگانه ثبت شود.

- برای سبدهای خرید عرفی ؛ کرایه تماماً بر عهده خود مشتری است و پله تخفیفی در نظر گرفته نشده است.

- سقف اعتبار همکاران بر اساس بودجه اعتباری سایت و سوابق کاری آنان با همکاران تامین کننده سایت صورت می پذیرد و اعتبار مشتریان پیوسته بر اساس سابقه خرید آنان از سایت در معرض تغییر قرار گرفته، با توجه به میزان خوش حسابی و رعایت مقررات سایت این اعتبارات در صورت امکان افزایش خواهد داشت. در صورت بروز بد حسابی و یا عدم رعایت مقررات، سایت ناگزیر به حذف اعتبار یک همکار و انتقال آن به سایر خواهد شد.

- شما بیشتر از سقف تعیین شده در کیف پول سایتتان مجاز به انجام خرید اعتباری نیستید و در صورتی که جمع خرید از اعتبار لحظه ای پایه ی کیف پول شما بیشتر باشد، فاکتور لغو خواهد شد و هر گونه تاخیر باز ثبت آن نیز بر عهده خود همکار خواهد بود.

- به واسطه ثبت هر خرید اعتباری مبلغ فاکتور از کیف پول حساب شما کسر خواهد شد و بلافاصله پس از سر رسید و وصول چک اقدام لازم جهت بازگشت اعتبار صورت می پذیرد.

- در صورت افزایش نقدی میزان اعتبار کیف پول توسط خود همکار از طریق درگاه بانک، میزان شارژ شده به منزله ی اعتبار پیش فرض کیف پول نخواهد بود و سایت فقط میزان اعتبار متعهد شده توسط اعتبار سنجی خود را به کیف پول باز خواهد گرداند.

با آرزوی موفقیت برای شما