الآن بهتون میگم...
مرتب سازی براساس:

P 2014 AD ریکو یک دستگاه لیزری سه کاره ADF دار، سیاه و سفید A3 زن با سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه می‌باشد. ظرفیت چاپ کارتریج این پرینتر 4000 صفحه و همچنین 12000 صفحه در نسخه کارتریج ظرفیت بالا است. گارانتی 12 ماهه نبیدان پارس (4000 برگ A4)

آماده ارسال

MP 2014 D ریکو یک دستگاه لیزری سه کاره، سیاه و سفید A3 زن با سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه می‌باشد. ظرفیت چاپ کارتریج این پرینتر 4000 صفحه و همچنین 12000 صفحه در نسخه کارتریج ظرفیت بالا است. گارانتی 12 ماهه نبیدان پارس (4000 برگ A4)

آماده ارسال

SP 230 SFNw ریکو یک دستگاه لیزری چهار کاره سیاه سفید با سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه می‌باشد. گارانتی 18 ماهه نبیدان پارس (4000 برگ A4)

آماده ارسال

M 2700 یک دستگاه لیزری سه کاره سیاه سفید با قابلیت چاپ ش3 با سرعت چاپ 27  برگ در دقیقه می‌باشد. ظرفیت چاپ کارتریج این پرینتر 4000 صفحه A4 است. گارانتی 18 ماهه نبیدان پارس (4000 برگ A4)


M 2700 یک دستگاه لیزری سه کاره سیاه سفید با قابلیت چاپ A3 با سرعت چاپ 27  برگ در دقیقه می‌باشد. ظرفیت چاپ کارتریج این پرینتر 4000 صفحه A4 است. گارانتی 18 ماهه نبیدان پارس (4000 برگ A4)


SP C320 ریکو یک دستگاه لیزری تک کاره رنگی با سرعت چاپ 25 برگ در دقیقه می‌باشد. ظرفیت چاپ کارتریج این پرینتر 2800 صفحه است. گارانتی 18 ماهه نبیدان پارس


C240dn ریکو یک دستگاه لیزری تک کاره رنگی  با توان کاربری (Duty cycle) ماهانه 30,000 برگ و سرعت چاپ 16 برگ در دقیقه می‌باشد. ظرفیت چاپ کارتریج این پرینتر 2300 صفحه است. گارانتی 1 سال رایکا


دسته‌بندی


پرینتر ریکو

با توجه به کیفیت پرینترهای ریکو، می‌توان خرید انواع پرینتر ریکو را یکی از بهترین انتخاب‌های خرید دستگاه پرینتر دانست. اگر نگاهی به لیست قیمت پرینتر ریکو ricoh بیندازید، درخواهید یافت که این پرینترها در رده‌های قیمت گوناگونی عرضه شده‌اند. به این ترتیب با توجه به نیاز کاربری، می‌توانید انواع دستگاه فتوکپی ریکو یا پرینتر ریکو معمولی و چندکاره را با قیمت‌های ارزان تا گران و حرفه‌ای، خریداری کنید.

خرید پرینتر ریکو

اگر به نمایندگی ریکو به شکل حضوری یا در فرم خرید اینترنتی پرینتر ریکو سر بزنید، تنوع محصول قابل قبولی در این سبد کالایی خواهید یافت. لیست قیمت تجهیزات اداری ریکو یک گستره مهندسی شده از محصولات خانگی و ارزان‌قیمت تا محصولات اداری و سازمانی کاملا حرفه‌ای را در خود جای داده است.

با مراجعه به وب سایت itsenf، می توانید مشخصات و قیمت خرید ریکو مدل سه کاره MP 2014D، MP 2014AD، مدل SP 230SFNw، SP 325SNW و... را دنبال کنید. مطالعه دقیق مشخصات پرینترهای برند ریکو، این زمینه را فراهم می‌کند تا به درستی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. گاهی اوقات با عدم توجه به مشخصات محصول و تطابق دادن آن‌ها با نیازهای خود، بی‌جهت مبلغ بالاتری برای خرید یک دستگاه تک کاره یا چند کاره می‌پردازید؛ بی آن که نیازی به این مشخصات فنی داشته باشید. در حقیقت مرکز تخصصی ریکو، این امکان را فراهم می‌سازد تا مشخصات دقیق محصولات این برند را در اختیار داشته باشید.

قیمت پرینتر ریکو نیز مانند سایر محصولات و تجهیزات اداری، با توجه به مشخصات فنی و امکانات، تغییر داشته و می‌تواند ارزان و خانگی یا گران قیمت و سازمانی باشد. با دنبال کردن لیست قیمت پرینتر ریکو ricoh در فروشگاه اینترنتی itsenf، نرخ به روز این محصولات را مشاهده کرده و نسبت به خرید مقرون به صرفه و هوشمندانه اقدام کنید.

چاپگر ریکو و همین طور دستگاه فتوکپی ریکو دارای کیفیت عملکرد بسیار مناسبی بوده و نظرات مشتریان نیز تا کنون حاکی از رضایت نسبت به کیفیت پرینترهای ریکو است. به ویژه با خرید محصولات دارای گارانتی، می‌توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی این تجهیزات در مدت زمان مشخص، بهره‎مند شوید.

خرید تجهیزات این برند از نمایندگی ریکو، ضمن ارائه اطمینان از سلامت کالا، قیمت شرکتی و خدمات پس از فروش معتبر را به همراه خواهد داشت. لیست قیمت تجهیزات اداری ریکو را در وب سایت itsenf، دنبال کرده و هر گونه سوال درباره مشخصات کالا را از کارشناسان بپرسید.

برو به بالا