الآن بهتون میگم...

فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتی که کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنر ها عاملی می شود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوزر 5000 سازگار با پرینتر مدل Brother DCP L5500 L5600 ,L5650 ,HL L5000 ,L5100 ,L5200 ,L6200 ,L6250, L6300, L6400, 5580, 5585, 5590 میباشد.

آماده ارسال

فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتی که کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنر ها عاملی می شود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد.

آماده ارسال

فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتی که کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنر ها عاملی می شود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوز1100 HP درجه یک سازگار با پرینتر HP Laser Jet1100,HP Laser Jet 5L, HP Laser Jet6L,CANON FAX L290,CANON FAX L2220, CANON FAX L1120 میباشد.

آماده ارسال

فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتی که کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنر ها عاملی می شود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوزر P3005-G2 HP سازگار با پرنترهای مدلHP Laser Jet2200,HP Laser Jet2300, HP Laser Jet2400, HP Laser Jet2410,HP Laser Jet2420,HP Laser JetP3005,HP Laser JetM3027,HP Laser JetM3035میباشد.

آماده ارسال

فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتیکه کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنرها عاملی میشود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوزر HP 608 درجه یک سازگار با پرینتر های HP LaserJet M607/HP LaserJet M608/HP LaserJet M609 میباشد.

آماده ارسال

فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتی که کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنر ها عاملی می شود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوزر M701/M706 درجه یک HP سازگار با پرینترهای مدلHP Laser Jet M701, HP Laser Jet M706میباشد.


فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتیکه کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنرها عاملی میشود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوزر 4250 HP متال سازگار با پرینترهای HP LJ 4250/HP LJ 4350/ HP LJ4300/ HP LJ4345میباشد.


 فیوزر فیلم نواریست استوانه ای از قطعات فیوزینگ یک پرینتر با لایه ای تفلون که وظیفه اصلی آن انتقال گرما از هیتر به روی کاغذ میباشد، به صورتی که کاغذ بین هیتر و پرس حرکت میکند و حرارت هیتر و فشارهای فنر ها عاملی می شود که پرینتها پرس شده و با حرارت پخته شوند این مرحله، مرحله آخر میباشد. فیلم فیوزر HP 5000-A سازگار با پرنترهای مدل,HP Laser Jet5000,HP Laser Jet5000g,HP Laser Jet5000gn,HP Laser Jet5000le,HP Laser Jet5100,HP Laser Jet5200,HP Laser Jet4129x میباشد.


دسته‌بندی


فیلم فیوزر

فیلم فیوزر پرینتر یا هات رولر، یکی از قطعات کاربردی پرینترهای لیزری است. این قطعه ایجاد گرما و فشار کرده و برای ایجاد چاپ، پودر تونر را به کاغذ می‌رساند. با این حساب می توان نتیجه گرفت که در صورت معیوب شدن پک فیوزینگ فرآیند چاپ نیز مختل خواهد شد. داغ‌کننده کاغذ پرینتر باید به درستی کار خود را انجام دهد تا انتقال پودر تونر از کارتریج به کاغذ انجام پذیرد.

اگر دقت کرده باشید کاغذ بیرون آمده از پرینتر، کمی گرم است و این درست به دلیل عملکرد صحیح فیوزر بوده که باعث گرم شدن کاغذ چاپ شده و انتقال پودر تونر را انجام می‌دهد. فیلم فیوزینگ تونر را گرم کرده و به ثابت شدن تصویر روی کاغذ چاپ منجر خواهد شد.

خرید فیوزر پلاستیکی نسوز

برای خرید fuser film بهتر است به سراغ فیلم فیوزر فابریک رفته و از خرید فیلم فیوزینگ طرح خودداری کنید. این قطعه باید کاملا به درستی عمل کرده و گزارش مشتریان حاکی از آن است که استفاده از فیلم فیوزر درجه 1، به بالا رفتن کیفیت چاپ و عملکرد صحیح پرینتر در دراز مدت، کمک زیادی خواهد کرد.

در فروشگاه آنلاین لوازم و قطعات جانبی ماشین‌های اداری itsenf، می‌توانید خرید عمده فیلم فیوزینگ چاپگر را انجام داده و بهترین نوع آن یعنی فیلم فیوزر درجه 1 را با قیمت همکاری به سرانجام برسانید.

نکته: در پرینترهای مدل جدید فیوزر پلاستیکی نسوز جایگزین رولر فیوزر فلزی شده و اتفاقا عملکرد به مراتب بهتری نیز نسبت به این مدل دارد. در حالی که پیش از بیشتر پرینترها از فیوزرهای فلزی بهره برده و میزان داغ شدن قطعه و کاغذ، کمی بیش از حد انتظار و مطلوب بود. در مدل‌های جدید با جایگزین شدن رولر فیوزر پلاستیکی نسوز، این مشکل تا حد قابل توجهی برطرف شده است.

برای نگهداری از این قطعه و افزایش طول عمر مفید آن، بهتر است که هر از گاهی داخل پرینتر را به خوبی تمیز کرده و قطعات اضافی، گرد و غبار و ... را به خوبی بزدایید. به این شکل هات رولر برای مدت زمان طولانی‌تری کارایی داشته و دیرتر نیاز به خرید این قطعه و تعویض آن خواهید داشت.

در فروشگاه اینترنتی itsenf، این فرصت را خواهید داشت تا فیلم فیوزر تفلون استوانه‌ای، فیلم فیوزر درجه 1، فیلم فیوزر فابریک و فیلم فیوزر طرح را با بهترین قیمت همکاری و پایین‌تر از بازار خریداری کنید. 

برو به بالا