الآن بهتون میگم...
مرتب سازی براساس:

پرس درجه دو P3005 اچ پی ساز گار با پرینتر HP LASERJET P3005 می‌باشد. پرینتر ها برای اینکه بتوانند جوهر جذب شده به کاغذ را روی کاغذ پرس کنند از روش های متعددی استفاده می کنند در پرینتر های لیزری از یک رول در قسمت هیتر استفاده می کنند که هنگامی برگه وارد قسمت هیتر دستگاه برای پخت می شود این رول در زیر کاغذ قرار گرفته و با فشار جوهر را روی برگه می چسباند و به این ترتیب جوهر بر روی کاغذ دیگر قابل پاک شدن نیست .

آماده ارسال

پرس درجه یک P3005 اچ پی ساز گار با پرینتر HP LASERJET P3005 می‌باشد. پرینتر ها برای اینکه بتوانند جوهر جذب شده به کاغذ را روی کاغذ پرس کنند از روش های متعددی استفاده می کنند در پرینتر های لیزری از یک رول در قسمت هیتر استفاده می کنند که هنگامی برگه وارد قسمت هیتر دستگاه برای پخت می شود این رول در زیر کاغذ قرار گرفته و با فشار جوهر را روی برگه می چسباند و به این ترتیب جوهر بر روی کاغذ دیگر قابل پاک شدن نیست .

آماده ارسال

دیدگاه‌هاپرس درجه یک 9000 اچ پی ساز گار با پرینترهای HP LaserJet 9000,HP LaserJet9040,HP LaserJet9050 می‌باشد. پرینتر ها برای اینکه بتوانند جوهر جذب شده به کاغذ را روی کاغذ پرس کنند از روش های متعددی استفاده می کنند در پرینتر های لیزری از یک رول در قسمت هیتر استفاده می کنند که هنگامی برگه وارد قسمت هیتر دستگاه برای پخت می شود این رول در زیر کاغذ قرار گرفته و با فشار جوهر را روی برگه می چسباند و به این ترتیب جوهر بر روی کاغذ دیگر قابل پاک شدن نیست .

آماده ارسال

پرس 4014 درجه یک اچ پی سازگار با پرینترهای HP LASERJET 601 /HP LASERJET 602 /HP LASERJET 603 /HP LASERJET 4014 /HP LASERJET4015 می‌باشد. پرینتر ها برای اینکه بتوانند جوهر جذب شده به کاغذ را روی کاغذ پرس کنند از روشهای متعددی استفاده می کنند در پرینتر های لیزری از یک رول در قسمت هیتر استفاده می کنند که هنگامیکه برگه وارد قسمت هیتر دستگاه برای پخت می شود این رول در زیر کاغذ قرار گرفته و با فشار جوهر را روی برگه می چسباند و به این ترتیب جوهر بر روی کاغذ دیگر قابل پاک شدن نیست .

آماده ارسال

دسته‌بندی


پرس رولر

رول پرس پرینتر قطعه‌ای است که کاغذ مخصوص چاپ را حین گرما دیدن تونر از طریق فیوزر، را پرس کرده و تحت فشار قرار می‌دهد. عملکرد صحیح این رول پرس دستگاه پرینتر، باعث می‌شود که کاغذ به میزان مناسب و در اندازه استاندارد، پرس شده و چاپ روی آن به درستی صورت بگیرد. بدیهی است در صورتی که پرس غلطکی به درستی عمل نکند، باید انتظار اختلال در کیفیت چاپ را نیز داشته باشیم. از این روی اهمیت زیادی دارد که از سلامت این قطعه مطمئن شده و در صورت نیاز نسبت به تعویض press rull دستگاه پرینتر خود اقدام کنید.

خرید رول پرس پرینتر

با توجه به این که پرس غلطکی نیز قطعه‌ای اختصاصی مربوط به مدل‌های مختلف دستگاه‌های پرینتر است، برای خرید و تعویض آن باید حتما به مدل و برند دستگاه پرینتر یا فتوکپی دقت کرده و قطعه press rull را به درستی انتخاب کنید.

پرس رول پرینتر لیزری بسته به برند و مدل پرینتر متفاوت بوده و اگر چه احتمالا به لحاظ ظاهر کلی، شباهت قابل توجهی میان مدل‌های مختلف می‌بینید، اما ظرافت‌های موجود این قطعات را از مدلی به مدل دیگر، متفاوت می‌سازد. با در نظر گرفتن ظرافت عملکرد این قطعه، حتما توصیه می‌کنیم که پیش از خرید، به تطابق مدل پرس رول پرینتر با مدل دستگاه، توجه کامل داشته باشید.

قیمت رول پرس پرینتر

قیمت رول پرس پرینتر در یک بازه تقریبا مشخصی قرار گرفته است، با این همه شما فرصت آن را دارید که با مراجعه به وب سایت فروش آنلاین itsenf، قیمت همکاری در خرید عمده پرس رول hp یا سایر انواع مدل‌ها را تجربه کنید. با خرید عمده رول پرس اچ پی یا رول پرس سایر برندهای پرینتر، می‌توانید ضمن کاهش هزینه‌های خود، برای استفاده‌های بعدی نیز تامین موجودی داشته باشید.

مشکلات واردات قطعات و لوازم جانبی ماشین‌های اداری برندهای خارجی، باعث شده است که برخی مواقع برای خرید این قطعات با سختی‌هایی روبرو باشیم. فروشگاه اینترنتی itsenf، فعال در حوزه تجهیزات و قطعات جانبی و مصرفی ماشین‌های اداری، جهت رفع این مشکل، سعی در تامین موجودی عمده همیشگی داشته است. از این روی می‌توانید با مراجعه به itsenf، به راحتی نسبت به خرید رول پرس پرینتر در تعداد بالا و با بهترین قیمت اقدام کنید.

برو به بالا