مالی | گارانتی | سایر موارد

سوالات مالی و سایر موارد

پاسخ به سوالات مالی و سایر موارد در فروشگاه اینترنتی آی تی صنف

چطور میتوانم با شما تماس بگیرم؟
کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال پیام در چت آنلاین یا تماس تلفنی با آی تی صنف، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید. 
  • شما می‌توانید در ساعات کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه 9صبح الی 17:30) با شماره گیری شماره (02158207000) با همکاران ما تماس حاصل بفرمائید.
آیا فروشنده آی تی صنف در دیجیکالا شما هستید؟ چرا قیمت سایت شما ارزانتر است؟
بله. و کالا ها دقیقا یکسان هستند. اما به دلیل حاشیه سودی که مجموعه دیجیکالا محاسبه می‌کند، قیمت محصولات در فروشگاه اینترنتی آی تی صنف ارزانتر است.
فروش قسطی هم دارید؟
در حال حاضر این امکان غیر فعال است. اما ما در تلاش هستیم تا در آینده ای نزدیک برای رفاه کاربران عزیز، این امکان رو فعال کنیم.
آیا لپ تاپ ها ویندوز دارند؟
اکثر لپ تاپ ها در حالت اولیه، فاقد ویندوز هستند. شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش، در قسمت توضیحات درخواست نصب ویندوز توسط واحد گارانتی را ثبت کرده تا برای شما انجام شود.
آیا لپ تاپ من قابلیت ارتقا دارد؟
تمامی لپ تاپ های سایت قابلیت ارتقا دارند. کافیه شما با همکاران ما تماس بگیرید و درخواست مورد نظر خود را اعلام کنید تا پس از اعلام هزینه، اقدامات لازم برای ارتقا، انجام شود.
کالایی که از آی تی صنف خریده ام، پس از یک هفته از تحویل کالا، خراب شده و نیاز به استفاده از گارانتی
آی تی صنف تا 2 روز از تاریخ تحویل کالا به شما، عودت کالا را بر عهده دارد. در صورتی که پس از این مدت کالای شما دچار نقص شود، در صورتی که تحت پوشش گارانتی باشد، می توانید برای رفع عیب به شرکت گارانتی کننده مراجعه نمائید.
در صورتی که امکان تامین کالای خریداری شده از مرکز فروشندگان مقدور نباشد چه اتفاقی برای آن می‌افتد؟
در صورتیکه فروشنده قادر به تامین سفارش خود نباشد، آن سفارش لغو شده و این مورد در سریع ترین زمان ممکن در تیکت به شما اعلام خواهد شد. همچنین همکاران مالی ما تمام تلاش خود را خواهند کرد تا کوتاه ترین زمان مبلغ سفارش را طی 24 ساعت کاری عودت زنند.
بازگشت وجه پرداخت شده پس از لغو سفارش یا بازگشت کالا به چه صورت می باشد؟
همکاران مالی ما تمام تلاش خود را خواهند کرد تا کوتاه ترین زمان مبلغ سفارش را طی 24 ساعت کاری عودت زنند.