الآن بهتون میگم...

دسته‌بندی


گوشی موبایل سامسونگ

گوشی های سامسونگ (Samsung) همواره با رقیب دیرینه خود اپل مقایسه شده اند. پس از تغییر مدیریتی کمپانی سامسونگ، طراحی تمامی گوشی های سامسونگ دچار تحول و پیشرفت بزرگی شد و این گوشی ها را به معنای واقعی در زمره پرچمداران گوشی های موبایل قرار داد و ظاهر و طراحی آنها را با اولین گوشی سامسونگ (Samsung) بسیار متفاوت ساخت. یکی از مهمترین اقداماتی که در این تحولِ طراحی نسل جدید گوشی های موبایل سامسونگ ایجاد شد، استفاده از متریال شیشه و آلومینیوم در بدنه گوشی های موبایل سامسونگ و در کنار آن داشتن edge یا لبه خمیده در اطراف صفحه نمایش گوشی موبایل سامسونگ بود که امروزه به عنوان یکی از مهمترین امضاهای برند گوشی های موبایل سامسونگ شناخته می شود.

خرید گوشی سامسونگ

برای خرید گوشی سامسونگ در مقایسه با سایر برندهای گوشی موبایل، با گزینه های انتخاب بیشتری روبرو هستیم. تنوع محصولات موبایل های سامسونگ زیاد است و این تنوع نیز قدرت انتخاب بیشتری به خریداران گوشی های موبایل سامسونگ میدهد. قیمت گوشی سامسونگ نیز دارای طیف گسترده تری است و شما میتوانید از قیمت های پند میلیونی تا ده ها میلیون تومانی برای خرید گوشی سامسونگ هزینه بپردازید. قیمت گوشی سامسونگ را میتوان در 3 دسته، سری پرچمدار سامسونگ، سری میان رده سامسونگ و سری اقتصادی سامسونگ تفکیک کرد. مهمترین سوالی که قبل از خرید گوشی های سامسونگ باید پاسخ دهید اینست که «تا چه میزان قصد دارید هزینه کنید؟» و «چه کاربری ای از گوشی موبایل سامسونگ خود انتظار دارید؟» این دو سوال به شما کمک میکند تا انتخاب درست تری در بین سری های گوشی سامسونگ داشته باشید. در واقع قیمت گوشی مناسب سامسونگ شما با توجه به پاسخ به این سوالات بدست می آید.

انواع گوشی سامسونگ

گوشی سامسونگ دارای انواع مختلفی است. مهمترین انواع گوشی سامسونگ را میتوان به سری نوت سامسونگ، سری اس S سامسونگ و سری آ A سامسونگ اشاره کرد. مدل های گوشی سامسونگ نیز بسیار متنوع است و معمولا هر سری از گوشی های سامسونگ دارای بیش از 3 مدل گوشی است. هر کدام از انواع گوشی سامسونگ نیز دارای مشخصات متنوع و متفاوتی است که بر اساس نیاز و انتظار شما در خرید گوشی سامسونگ تعیین میشود. 

سوالات متداول:

 1. تفاوت سری M و A گوشی های سامسونگ چیست؟
 2. از لحاظ کارایی گوشی سامسونگ بهتر است یا گوشی شیائومی؟
 3. چرا سامسونگ در گوشی‌های پرچمدار خود از 2 تراشه متفاوت اگزینوس و اسنپدراگون استفاده می‌کند؟
 4. گوشی سامسونگ ساخت کدام کشور است و آیا قطعات گوشی سامسونگ در ایران با توجه به تحریمات به راحتی یافت می‌شود؟
 5. کدام گوشی سامسونگ دوربین بهتری دارد؟
 6. گوشی سامسونگ تا چندسال بروزرسانی دریافت می‌کند؟
 7. از کدام فروشگاه می‌توان گوشی سامسونگ را ارزان تر خرید؟
 8. مهم‌ترین رقبای گوشی‌های گلکسی A سامسونگ کدام موبایل‌ها هستند؟
 9. قیمت و مشخصات گوشی های A50، A30، A20، A70  و دیگر موبایل‌های محبوب سامسونگ را چطور مقایسه کنیم؟
 10. منظور از نمایشگر AMOLED یا Super AMOLED چیست و چه برتری‌هایی دارد؟
 11. کدام گوشی‌های سری A حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر دارند؟
 12. آیا گوشی‌های جدید سری A سامسونگ ضد آب هستند؟
 13. آیا نسخه‌ی اسنپدراگون گوشی‌های سری S و نوت در بازار کشورمان موجود است؟
 14. گوشی‌های سامسونگ تا چند سال آپدیت نرم‌افزاری دریافت می‌کنند؟
برو به بالا