درباره ما

به نام خدا

 امروزه سرعت ارتباط و گسترش تعامل در بستر اینترنت در حال افزایش است، افرادی که به این فضا وابستگی دارند به طور ملموس تغییرات متنوع و جذاب آن را درک می کنند. رنگ و بوی همه چیز هوشمند شده است.

 یکی از این موارد، هوشمند سازی فرآیندهای سفارش گذاری، از تامین کالا، مدیریت باشگاه مشتریان، مشاهده بروز و یکپارچه تراکنش های مالی جهت مدیریت بهتر بودجه و سود دهی بیشتر است. سامانه های سفارش اینترنتی مزیت های دو طرفه ای برای تامین کننده و سفارش گذار در بر دارند که آینده ی کسب و کار های پیشرفته را به خود معطوف خواهند کرد.

 تا کنون با اغلب فروشگاه های اینترنتی به صورت یک مصرف کننده مواجه شده ایم؛ از این پس در فضای کسب و کار نیز سامانه های هوشمند تامین می توانند سرعت فعالیت های ما را بیشتر کنند و در نتیجه تمرکزمان را بر اموری که برای ما مهم هستند، اما وقت انجام دادن آنها را نداریم بگذاریم. پس زندگی بهتری خواهیم داشت.

 در تجارت امروزی که بسیار پر تحرک است، باید مکانیزمی جهت ساماندهی و ارتباط موثر تر و روان تر بین وارد کنندگان، عمده فروشان و خرده فروشان پدید بیاید. سامانه ای که به طور خلاصه همکاران گسترده ی یک یا چند تامین کننده را به یکدیگر وصل می کند، خدمات ویژه ای به تامین کنندگان می دهد، و خدمات ویژه ای به همکارانشان، تا هر دو طرف راغب باشند در این فضا تعامل بهتری را تجربه نمایند؛

به صورت هوشمند و سیستماتیک.


آموزش نحوه کار با سایت

پشتیبانی 86071308 021