درباره ما

به نام خدا

درباره آی‌تی صنف

آی‌تی صنف از ابتدای سال 1398 به حوزه فروش اینترنتی بیزنس به بیزنس، بی تو بی قدم گذاشت. از همان روزهای اولیه فعالیت با اقبال خوبی از سمت صنف آی تی مواجه شد و تا کنون بیش از 2000 همکار این صنف در آی تی صنف حساب همکاری باز کرده اند. هدف اصلی آی تی صنف توزیع عادلانه محصولات به سراسر کشور از طریق دسترسی به اینترنت است. آی تی صنف از ابتدای سال 1400 با نام حقوقی شرکت ایتوک گستر امین به فعالیت خود ادامه داد و در پایان سال 1399 به این مفتخر شد که به تمام 31 استان کشور ارسال سفارش انجام داده بود. اکنون، تمام تلاش ما جلب اعتماد و همکاری با همکاران قدیمی و جدید در بستر فروشگاه اینترنتی آی تی صنف است. از اینکه ما را انتخاب کرده اید خرسندیم.


نمایش قیمت فقط به همکار

  در حال حاضر در آی‌تی صنف شما به داشتن یک اکانت تایید شده توسط اطلاعات موثق بازار نیازمندید تا بتوانید قیمت ها و موجودی های اجناس را بررسی نمایید. در غیر این صورت وبسایت دسترسی های لازم جهت تجارت از پیدا نمودن قیمت مناسب تا ثبت خرید موفق را نخواهد داد. برای این منظور کافی است از لینک ذیل صفحه به قسمت ثبت نام بروید و اطلاعات در دست خود را در این فرم پر نموده و منتظر دریافت تاییدیه فعال شدن حساب کاربری شوید. سپس شما نیز یک عضو از خانواده بیش از 2000 نفری همکاران آی تی صنف خواهید بود که به آسانی از همان لحظه می توانید تجارت را در این بستر آغاز نمایید. 

امکان خرید با چک مدت دار

  از دیگر امکانات ما برای همکاران با سابقه و دارای مدارک معتبر بازار، امکان تهیه اجناس به صورت چکی و مدت دار به صورت آنلاین خواهد بود. به این ترتیب که از طریق پنل وبسایت با راهنمایی تیم پشتیبانی اطلاعات و مدارک شرایط لازم را وارد نموده و بپذیرید، سپس منتظر تایید اعتبار خرید مدت دار باشید.

نظر همکاران

شما می توانید از طریق کلیک روی این لینک، نظر دیگر همکاران را در این مدت از تجربه همکاری با آی‌تی صنف بخوانید. سپس می توانید تجربه همکاری خودتان را نیز کنار نظر دیگر همکاران یادداشت کرده تا به ما در بهبود ارائه خدمات، و به دیگران در انتخاب همکاری با آی‌تی صنف کمک کنید.

انیمیشن فرایند خرید از آی تی صنف

برو به بالا