درباره ما

به نام خدا

درباره آی‌تی صنف:

مقدمه

 امروزه سرعت ارتباط و گسترش تعامل در بستر اینترنت در حال افزایش است، افرادی که به این فضا وابستگی دارند به طور ملموس تغییرات متنوع و جذاب آن را درک می کنند. رنگ و بوی همه چیز هوشمند شده است.

 یکی از این موارد، هوشمند سازی فرآیندهای سفارش گذاری، تامین کالا، مدیریت باشگاه مشتریان، مشاهده بروز و یکپارچه تراکنش های مالی جهت مدیریت بهتر بودجه و سود دهی بیشتر، شفاف سازی اعلام بهترین قیمت و آسان سازی پیگیری اشتباهات رخ داده در کسب و کار است. سامانه های سفارش اینترنتی مزیت های دو طرفه ای برای تامین کننده و سفارش گذار در بر دارند که آینده ی کسب و کار های پیشرفته را به خود معطوف خواهند کرد.

با این وجود تا کنون با اغلب فروشگاه های اینترنتی در غالب یک مصرف کننده و خریدار تک مواجه شده ایم؛ از این پس در فضای کسب و کار بیزنس به بیزنس نیز سامانه های هوشمند تامین می توانند سرعت فعالیت های ما را بیشتر کنند و در نتیجه تمرکزمان را بر اموری که برای ما مهم تر و اولویت هستند، اما وقت انجام دادن آنها را کمتر داریم بگذاریم. پس زندگی بهتری خواهیم داشت و از این فرصت به بهترین وجه استفاده خواهیم نمود.

 در تجارت امروزی که بسیار پر تحرک است، باید مکانیزمی جهت ساماندهی و ارتباط موثر تر و روان تر بین وارد کنندگان، عمده فروشان و خرده فروشان پدید بیاید. سامانه ای که به طور خلاصه همکاران گسترده ی یک یا چند تامین کننده را به یکدیگر وصل می کند، خدمات ویژه ای به تامین کنندگان می دهد، و خدمات ویژه ای به همکارانشان، تا هر دو طرف راغب باشند در این فضا تعامل بهتری را تجربه نمایند.


نمایش قیمت فقط به همکار:

  در حال حاضر در آی‌تی صنف شما به داشتن یک اکانت تایید شده توسط اطلاعات موثق بازار نیازمندید تا بتوانید قیمت ها و موجودی های اجناس را بررسی نمایید. در غیر این صورت وبسایت دسترسی های لازم جهت تجارت از پیدا نمودن قیمت مناسب تا ثبت خرید موفق را نخواهد داد. برای این منظور کافی است از لینک ذیل صفحه به قسمت ثبت نام بروید و اطلاعات در دست خود را در این فرم پر نموده و منتظر دریافت تاییدیه فعال شدن حساب کاربری شوید. سپس شما نیز یک عضو از خانواده بیش از 1000نفری همکاران آی تی صنف خواهید بود که به آسانی از همان لحظه می توانید تجارت را در این بستر آغاز نمایید. 

امکان خرید با چک مدت دار:

  از دیگر امکانات ما برای همکاران با سابقه و دارای مدارک معتبر بازار، امکان تهیه اجناس به صورت چکی و مدت دار به صورت آنلاین خواهد بود. به این ترتیب که از طریق فرم تایید اعتبار اطلاعات و شرایط لازم را وارد نموده و بپذیرید، سپس منتظر شارژ شدن مبلغی در کیف پول حساب کاربری خود به عنوان اعتبار خرید مدت دار بمانید. و در زمان خرید اجناس مختلف از گزینه خرید عرف بجای نقدی استفاده نمایید، سپس در انتهای خرید گزینه پرداخت از طریق کیف پول را مشاهده خواهید کرد و پس از پرداخت، آن مقدار از اعتبار پیش فرض شما کسر شده و مراحل بعدی خرید به جریان خواهند افتاد.

قیمت متناسب با حجم خرید:

 همچنین در این فروشگاه اینترنتی بی تو بی امکان دریافت تخفیف با افزایش حجم خرید در برخی اقلام را به دست خواهید آورد، که شرح بیشتر آن در این صفحه قابل مطالعه است.

همچنین شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با سایت، از گزارش فعالیت یک ساله آی تی صنف در این صفحه و از نظر کاربران ما در این صفحه درباره سایت بازدید نمایید.

در ادامه مثال تصویری کوتاهی از نحوه کار با سایت به نمایش درآمده است که با پخش آن می توانید آسان تر با محیط سایت آشنا شوید:

موشن گرافی نحوه فرایند کاری آی تی صنف:


برو به بالا