ما که هستیم؟

حامی خدمات رایانه و همراه پارت (با مسئولیت محدود) اولین شرکت پیشرو در حوزه خدمات پس از فروش محصولات IT و موبایل در کشور است که به صورت مستقل فعالیت می‌‏کند.

چه کاری انجام می دهیم؟

با تیمی مجرب شامل متخصصان فنی، تمرکز اصلی حامی بر فراهم کردن خدمات درجه یک برای تمامی مشتریان است. تنوع فعالیت‏ ها، این امکان را به شرکت حامی می‏‌دهد که نیازهای بازار داخلی را درک کرده و منابع مناسب شرکتی را گسترش دهد تا بتواند ارزش‏ های قابل ارائه به مشتریان را به حداکثر برساند.

چرا این کار را انجام می دهیم؟

ما برای مشتریان خود و آرامش خاطر آن ها ارزش قائلیم و به همین دلیل است که اولویت اصلی ما مشتریان هستند. ما به تعمیر وسایل آسیب‏ دیده علاقه داریم ولی بیشترین رضایت را از کمک به مشتریانی که ارتباط خود را با دنیای بیرون از دست داده ‏اند کسب می‌کنیم.

از طریق پیشخوان خدماتی متمرکز در شهرهای اصلی و 245 مرکز پشتیبانی مجهز در سراسر کشور، از هر شبکه خدماتی فعال در کشور به مشتریان خود نزدیک تر هستیم.

ارزش‏ های ما

همه استاندارد دارند، استاندارد ما بالاتر است.

به مشتریان اهمیت می ‏دهیم

ما به مشتریان خود اهمیت داده و رضایت آنها را بر هر چیز دیگری ارجح می‌داریم.

دوست داریم همه چیز را تعمیر کنیم

ما در حامی، به کاری که انجام می‌دهیم عشق می‌ورزیم و نسبت به آن احساس تعلق خاطر داریم. احساسی که در تمامی تعمیرات و خدماتی که ارائه می‌کنیم، قابل لمس است.

ما نسبت به کار خود احساس افتخار می‌کنیم

ما اعتقاد داریم که در هر تعمیری که انجام می‌دهیم باید از قطعات اصل و با کیفیت بالا استفاده کنیم. تمامی تعمیرات خود را 100% ضمانت می‌کنیم.

دائما در حال نوآوری هستیم

فن ‏آوری مدام در حال تغییر است و به همین دلیل حامی همیشه یک قدم جلوتر و برای تغییرات آماده است. ما همیشه در تلاشیم تا پیشرفت کنیم و هر فرصتی را به عنوان یک تجربه آموزشی می‏‌نگریم.


برای پیدا کردن نزدیک ترین دفتر ما روی لینک زیر کلیک کنید.